Kontakt

OÜ SCANBALT TRUCKS / OÜ SCANBALT TRAILER

Kroodi 7
Maardu 74114,Eesti

Müük +372 600 69 61
scanbalt@scanbalt.ee

Varuosad + 372 600 69 61
parts@scanbalt.ee

Töötajad

Müük

Martin Kontus
keeled: EST,RUS,ENG
Mob. +372 50 12 599,Whats App
Tel. +372 600 69 61
E-mail: martin@scanbalt.ee

Vallo Vilbiks   
keeled: EST,RUS,ENG
Mob. +372 51 51 992,Whats App
Tel. +372 600 69 61
E-mail: vallo@scanbalt.ee

Vergo Kimmel
keeled: EST,RUS,ENG
Mob. +372 50 77 677
E-mail : vergo@scanbalt.ee

Marek Rohejärv - Lõuna Eesti 
keeled : EST,RUS,FIN,ENG
Mob. + 372 53 426 599
E-mail : marek@trucks.ee

Varuosad

Kögel poolhaagiste ja haagiste varuosad,
Meiller kallurpoolhaagiste varuosad,
Knapen liikuvpõrand poolhaagiste varuosad

Vergo Kimmel
keeled . EST,RUS,ENG
Mob. + 372 50 77 677
E-mail : parts@scanbalt.ee

Registreerimine, paberid,tehniline abi

Tarmo Kaja
Mob. +372 51 78 599
E-mail: tarmo@trucks.ee

Viljar Loo
Mob. +372 53 413 599
E-mail : viljar@scanbalt.ee

Juhataja      

Martin Tupits
Mob. + 372 50 39 599
E-mail: martin@scanbalttrailer.ee

Raamatupidamine 

Tel.+ 372 600 69 62
E-mail: info@scanbalt.ee/OÜ ScanBalt Trucks,OÜ ScanBalt Trailer