Kontakt

OÜ KRONE SCANBALT / OÜ SCANBALT TRUCKS

Kroodi 7
Maardu 74114,Eesti

Müük +372 600 69 61
scanbalt@scanbalt.ee

Varuosad + 372 600 99 18
parts@scanbalt.ee

Töötajad

Müük

Martin Kontus
keeled: EST,RUS,ENG
Mob. +372 50 12 599
Tel. +372 600 69 61
E-mail: martin@scanbalt.ee

Mati Tiiter
keeled: EST,FIN,RUS,ENG
Mob. +372 50 54 599
Tel. +372 600 69 61
E-mail: mati@scanbalttrailer.ee

Vergo Kimmel
keeled: EST,RUS,ENG
Mob. +372 50 77 677
Tel. +372 600 69 61
E-mail: vergo@scanbalt.ee

Vallo Vilbiks
keeled: EST,RUS,ENG
Mob. +372 51 51 992
Tel. +372 600 69 61
E-mail: vallo@scanbalt.ee

Varuosad
Krone poolhaagiste ja haagiste varuosad,
Meiller kallurpoolhaagiste varuosad,
Knapen liikuvpõrand poolhaagiste varuosad

Meeme Järvi
keeled: EST,RUS,ENG
Gsm. +372 51 30 599
E- mail: meeme@scanbalt.ee

Janek Puusepp
keeled: EST,RUS,FIN,ENG 
Mob. +372 51 89 599
E-mail: janek@scanbalt.ee

Registreerimine, paberid

Tarmo Kaja
Mob. +372 51 78 599
E-mail: tarmo@trucks.ee

Juhataja      

Martin Tupits
Mob. + 372 50 39 599
E-mail: martin@scanbalttrailer.ee

Raamatupidamine 

Tel.+ 372 600 69 62
E-mail: info@scanbalttrailer.ee 
E-mail: info@scanbalt.ee